TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Chłonne podkłady higieniczne na łóżko i materac

Gdy choroba przewlekła, operacja lub poważna kontuzja zmusi Cię do rekonwalescencji w łóżku, podkłady higieniczne pozwolą zadbać o czystość. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, zabezpieczające materac przed zabrudzeniem, podczas zmiany na przykład pieluchomajtek. Podkłady doskonale sprawdzają się również na wózku inwalidzkim. W naszej ofercie nie brakuje produktów jednorazowych, jak i wielorazowych.

Podkłady higieniczne

Jakie podkłady higieniczne wybrać

Problem nietrzymania moczu wywołuje zawsze duży dyskomfort. Przyczyną wstydliwego kłopotu są m.in. schorzenia wieku senioralnego takie jak demencja, która skutkuje dysfunkcjami systemu neurologicznego. Nietrzymanie moczu może być wynikiem nieprawidłowej pracy mięśni, nadwyrężonych długotrwałą praca fizyczną. To często także efekt zmian hormonalnych w Twoim organizmie. Sytuacja staje się tym trudniejsza, gdy cierpisz na schorzenia uniemożliwiające sprawne poruszanie się, jeśli powoli dochodzisz do zdrowia po zabiegu, albo wypadku. Unieruchomienie na wózku inwalidzkim albo konieczność spędzania wielu dni w łóżku wymagają zapewnienia odpowiednich warunków. Jaki wyrób medyczny wybrać? Warto zastanowić się, jak działają poszczególne podkłady higieniczne.

Właściwości podkładu higienicznego wielorazowego

Podkłady higieniczne mają za zadanie zabezpieczać przed wilgocią i zabrudzeniami powierzchnię materaca osoby chorej. Ułatwiają zachowanie czystości. Podkład higieniczny wielorazowy 3045 firmy REHA FUND został wykonany z tworzywa odpornego na przesiąkanie. Wyrób medyczny tego typu swobodnie możesz wyprać w pralce. Co najważniejsze, nie uszkadza go stosowanie środków dezynfekujących. Faktura podkładu higienicznego 3045 umożliwia proste czyszczenie wszelkich zabrudzeń, w tym plam po krwi. Wielorazowy podkład higieniczny 3046 sprawdzi się natomiast idealnie w warunkach opieki domowej. Jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach. Wystarczy go wyprać i możesz go użyć ponownie. Takie rozwiązanie sprawdza się dobrze nie tylko, gdy cierpisz na problem nietrzymania moczu. Zalecane jest na przykład dla rekonwalescentów po operacji.

Praktyczne podkłady jednorazowe

Jeśli korzystasz z wózka inwalidzkiego, większość czasu spędzasz w fotelu lub musisz ciągle leżeć w łóżku, kolejnym rozwiązaniem jest podkład higieniczny jednorazowy iD EXPERT PROTECT firmy ONTEX. Pomaga zachować czystość w najbliższym otoczeniu. Zabezpiecza siedzisko wózka, krzesła i materac. Podkłady higieniczne jednorazowe dobrze sprawdzają się podczas zmiany pieluchomajtek i majtek chłonnych. Stanowią dobrą osłonę pościeli. Możesz również wykorzystywać je jako podkłady poporodowe albo pooperacyjne.

Jak działają podkłady chłonne

Jednorazowe podkłady higieniczne z serii iD EXPERT PROTECT są wyjątkowo chłonne. To wyroby medyczne zaprojektowane z myślą o zminimalizowaniu Twojego dyskomfortu, związanego z przymusowym unieruchomieniem i potrzebami fizjologicznymi. Warstwa na powierzchni podkładu – wykonana z bawełny – charakteryzuje się miękkością. Z łatwością przepuszcza ciecz do głębszych warstw chłonnych, które magazynują wilgoć. Rozmiary podkładów możesz dopasować do własnych preferencji.

Podkłady higieniczne bezpieczne dla skóry

Długotrwałe przebywanie w łóżku, kontakt skóry z płynami i wydzielinami bardzo niekorzystnie odbija się na kondycji tkanki. Producenci doskonale wiedzą, jak w tym przypadku ważna jest profilaktyka. Stosowanie podkładów higienicznych nie powoduje problemów ze skórą. Produkty chłonne przetestowano dermatologicznie, nie wywołują podrażnień. Podkłady wielorazowe uzyskały atest Państwowego Zakładu Higieny.

Produkty chłonne należą do grupy znacznie ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Warto je wypróbować! Polecamy naszą szeroką gamę wyrobów medycznych stosowanych przy problemie nietrzymania moczu, a w przypadku pytań służymy pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl