TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Komfortowe poduszki przeciwodleżynowe pneumatyczne

Gdy tryb życia lub stan zdrowia zmuszają Cię do spędzania większości czasu na siedząco, poduszka pneumatyczna jest rozwiązaniem, zapewniającym dużą wygodę. Zmniejszy ryzyko powstawania odleżyn, jeśli poruszasz się na wózku inwalidzkim. To bardzo praktyczny produkt, także w przypadku, gdy spędzasz wiele godzin w samochodzie lub przed komputerem. Ciężar Twojego ciała rozkłada się proporcjonalnie, jednocześnie siedzisko jest stabilne.

Poduszki przeciwodleżynowe pneumatyczne

Poduszka przeciwodleżynowa do siedzenia BioFlote™2 PLUS

Poduszka przeciwodleżynowa do siedzenia BioFlote™2 PLUS
Poduszka przeciwodleżynowa do siedzenia BioFlote™2 PLUS

Komfortowa poduszka pneumatyczna, która świetnie sprawdzi się, gdy spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej. To praktyczne rozwiązanie w pracy i podczas długich podróży autem. Minimalizuje ryzyko odleżyn, jeśli korzystasz z wózka inwalidzkiego. Poduszka zbudowana jest z wyprofilowanych, niezależnych od siebie, połączonych komór. Ucisk podłoża na tkanki miękkie wokół miednicy rozkłada się proporcjonalnie. Poduszka pneumatyczna dostosowuje się do kształtu ciała, jednak nie odkształca się na tyle, by stracić stabilność. Jest wygodna, zmniejsza obciążenie pionowego nacisku podłoża na kręgosłup.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

479,00 zł

szt.

Poduszka do siedzenia przeciwodleżynowa BioFlote™ 3 Plus

Poduszka do siedzenia przeciwodleżynowa BioFlote™ 3 Plus
Poduszka do siedzenia przeciwodleżynowa BioFlote™ 3 Plus

Prozdrowotna poduszka przeciwodleżynowa zabezpieczy Cię przed skutkami długotrwałego siedzenia, na które możesz być narażony w pracy lub podczas długich podróży autem. Została zaprojektowana z myślą o połączeniu dwóch elementów dla większego komfortu. Pianka „z pamięcią” dostosowuje się do Twojego ciała, działanie poduszki uzupełniają komory powietrzne. Nacisk podłoża na część miednicy i lędźwiowy odcinek kręgosłupa rozkłada się równomiernie. Pomaga utrzymać poprawną pozycję siedzącą

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

229,00 zł

szt.

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna COMFY firmy MDH

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna COMFY firmy MDH
Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna COMFY firmy MDH

Poduszka antyodleżynowa do wózka inwalidzkiego to praktyczne rozwiązanie, zapobiegające odleżynom. Wykorzystuje elastyczne komory, napełniane powietrzem za pomocą dołączonej pompki, które dystrybuują nacisk podłoża na ciało. Pokrycie z oddychającej dzianiny gwarantuje wygodę i łatwość czyszczenia. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega przesuwaniu się poduszki. Regulacja siły napompowania umożliwia dostosowanie miękkości i wysokości. Dostępne warianty: jednostrefowa i dwustrefowa.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

565,00 zł

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna REST firmy MDH

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna REST firmy MDH
Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna REST firmy MDH

Poduszka przeciwodleżynowa łącząca piankę leniwą z komorami powietrznymi. Zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała, zmniejszając ryzyko podrażnień skóry i powstania odleżyn. Pokrycie z perforowanej dzianiny gwarantuje wygodę i łatwość czyszczenia, a wkładka antypoślizgowa zapobiega przesuwaniu się poduszki. Regulacja ciśnienia w komorach powietrznych umożliwia dostosowanie miękkości i wysokości poduszki, a zawór pompujący i upuszczający powietrze zapewnia regulację bez dodatkowej pompki.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

319,00 zł

szt.

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna. Najlepsza na odleżyny i dkla osób długo siedzących np. w pracy czy w samochodzie

Obowiązki służbowe i pasywne formy spędzania czasu wolnego często sprawiają, że większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej. Wadliwa postawa podczas siedzenia, gdy osuwasz się w fotelu, powoduje, że Twój kręgosłup znajduje się w niewłaściwej pozycji. Lata spędzone za biurkiem, skutkują regularnymi bólami pleców i szyi. Schorzenia związane z jednostajnym trybem życia trwale wpisały się na listę chorób cywilizacyjnych. Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa należą do czołowych na niej pozycji.

Pneumatyczna poduszka. Funkcja stabilizująca

O właściwej pozycji siedzącej napisano już bardzo wiele. Zaleca się zwykle: dobranie optymalnego, ergonomicznego fotela, odpowiednią wysokość siedziska i monitora, wyprostowaną sylwetkę i nogi ułożone pod kątem prostym do tułowia. Długotrwałe zachowanie poprawnej pozycji wymaga jednakże utrzymania poszczególnych partii mięśni w ciągłym naprężeniu. Przy wielu godzinach w pozycji siedzącej, nawet gdy właściwie usadowisz się w fotelu, odczuwasz zmęczenie i ból karku, czy poszczególnych odcinków pleców. Poduszka przeciwodleżynowa BioFlote 2 PLUS pozwala zachować Ci poprawną postawę, jednocześnie łagodząc dolegliwości. Jako podkład redukuje pionowy ucisk, oddziałujący niekorzystnie na Twoje kręgi.

Poduszka przeciwodleżynowa. Jak chronić się przed martwicą tkanek?

Kolejnym zagrożeniem – dla osób długotrwale siedzących – jest znaczne pogorszenie krążenia krwi. Jeśli poruszasz się na wózku inwalidzkim, czy pokonujesz bardzo długie długie trasy za kółkiem, nacisk kości na tkanki, przy twardym podłożu, może niebezpiecznie wpłynąć na Twój stan zdrowia. W najgroźniejszym przypadku będziesz cierpieć na odleżyny, będące efektem zbyt słabego ukrwienia. Krew i wędrujące z nią substancje odżywcze, w tym tlen, nie będą efektywnie zaopatrywać Twoich tkanek. Zapewnienie sobie stosownego podkładu jest niezbędne, by uchronić się przed martwicą tkanek. Pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa BioFlote 2 PLUS posiada konstrukcję opierającą się na komorach. Powietrze przechodzące z jednej do drugiej, pozwala proporcjonalnie rozkładać nacisk Twojego ciała. Działanie poduszki na odleżyny ma również korzystny wpływ na dolne kończyny. Pamiętajmy, że również znaczna część Twoich ud jest podczas długotrwałego siedzenia poddana nadmiernemu naciskowi. Efektem jest cierpnięcie i opuchnięcie kończyn. Niewydolność żylna – skutkująca nieestetycznymi żylakami – to również konsekwencja statycznego trybu życia. Oczywistym jest również, że gorsze krążenie krwi wpływa bardzo niekorzystnie na ogólne samopoczucie i kondycję naszego organizmu.

Optymalna poduszka przeciwodleżynowa. Pneumatyczna, czy z pianki?

Przed ostatecznym wyborem poduszki na odleżyny lub do długotrwałego siedzenia na pewno zastanawiasz się nad produktem, który będzie najskuteczniejszy w profilaktyce. Poduszki przeciwodleżynowe pneumatyczne zostały zaprojektowane z myślą o osobach poważniej zagrożonych martwicą tkanek. Poszczególne modele łączą nawet funkcje i zalety różnych produktów. Poduszka przeciwodleżynowa do siedzenia BioFlote 3 PLUS należy do takich akcesoriów. Z jednej strony wykorzystano przy jej produkcji piankę „z pamięcią”, która korzystnie pracuje dla Twojego ciała. Dostosowuje się do anatomicznego kształtu, a przy zastosowaniu komór z powietrzem, jest jednocześnie odpowiednio elastyczna. Gdy dobrze usadowisz się na siedzeniu, miednica nie powinna się przesuwać. Poduszka przeciwodleżynowa BioFlote 3 PLUS posiada ponadto specjalny pokrowiec. Materiał na powierzchni dodatkowo pełni funkcję antypoślizgową, zapewnia swobodny przepływ powietrza.

Poduszka pneumatyczna. Jaką alternatywę wybrać?

Jeśli elastyczność poduszki pneumatycznej jest dla ciebie zbyt duża, czujesz się niewygodnie siedząc na tego typu podkładzie, możesz rozejrzeć się nad rozwiązaniem alternatywnym. Poduszka na odleżyny do siedzenia SuperŻel 681 to jedna z najlepszych propozycji. Przy jej produkcji wykorzystano specjalną, żelową wkładkę, gwarantującą większą stabilność. Gdy dokuczają Ci hemoroidy, warto skorzystać z produktu z wyjmowanym środkiem poduszki. Poduszka na hemoroidy Super jeż 626 to model pozwalający złagodzić objawy schorzenia, jednocześnie minimalizując ryzyko powstania odleżyn.

Jeżeli nie wiesz, która poduszka najlepiej sprawdzi się przy długotrwałym siedzeniu w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy Ci który model wybrać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl