TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Ławeczki do wanny i pod prysznic dla seniora

Problemy ze stawami, związane z wiekiem i przewlekłymi chorobami lub kontuzjami, mogą znacznie utrudnić Ci rutynową toaletę. Solidna ławeczka w łazience zapewnia nie tylko większą wygodę podczas mycia się, ale podniesie poziom Twojej samodzielności, jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnościami. W naszym sklepie znajdziesz modele ławeczek, pasujące do większości typów wanien, wyróżniające się wysoką wytrzymałością i jakością wykonania.

Ławeczka na wannę, ławeczka do wanny, ławeczka do wanny z uchwytem - sprawdź ofertę naszego sklepu rehabilitacyjnego!

 

Siedziska i ławeczki do wanny dla seniorów i osób niepełnosprawnych

Ławeczka do wanny z regulacją Ava 853 firmy REHA FUND

Ławeczka do wanny z regulacją Ava 853 firmy REHA FUND
Ławeczka do wanny z regulacją Ava 853 firmy REHA FUND

Łazienkowa ławeczka wgłębna do wanny to praktyczny element wyposażenia zwiększający Twój komfort i bezpieczeństwo. Codzienne czynności toaletowe, gdy wracasz do formy po kontuzji czy operacji, nie muszą stanowić trudnego wyzwania. Ławeczka zapewni Ci również solidne oparcie, jeśli cierpisz na choroby stawów, czy zwiększoną łamliwość kości związaną z wiekiem. To wytrzymały produkt umożliwiający bezpieczne siadanie i wstawanie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

139,00 zł

szt.

Ławeczka do wanny Olivia 855 firmy REHA FUND

Ławeczka do wanny Olivia 855 firmy REHA FUND
Ławeczka do wanny Olivia 855 firmy REHA FUND

Ławeczka na wannę wyposażona w uchwyt zwiększa bezpieczeństwo poruszania się w Twojej łazience, gdy dokucza Ci ograniczona sprawność fizyczna. To świetne uzupełnienie domowego wyposażenia, kiedy wraz z wiekiem pojawiają się problemy ze stawami, zmagasz się z osteoporozą, czy przechodzisz rekonwalescencję po wylewie. Ławeczka jest nieodzowna, jeśli niepewnie stawiasz kroki po zabiegu lub rehabilitujesz się po wypadku. To solidna podpora przy wstawaniu i wychodzeniu z wanny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

169,00 zł

szt.

Ławeczka do wanny Diana 856 firmy REHA FUND

Ławeczka do wanny Diana 856 firmy REHA FUND
Ławeczka do wanny Diana 856 firmy REHA FUND

Obrotowa ławeczka na wannę z komfortowym siedziskiem ułatwi Ci zadbanie o higienę osobistą, gdy potrzebujesz udogodnień w łazience po przebytej operacji, czy podczas powypadkowej rehabilitacji. Jeśli jesteś seniorem, to wyposażenie zwiększy Twoje bezpieczeństwo i wygodę w trakcie kąpieli w przypadku problemów ze stawami biodrowymi lub zwiększoną kruchością kości. Siedzisko ławeczki możesz obracać, co znacznie usprawnia siadanie i wstawanie. Praktyczny uchwyt zapewni Ci dodatkową asekurację.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

179,00 zł

szt.

Ławeczka do wanny Emma 851 firmy REHA FUND

Ławeczka do wanny Emma 851 firmy REHA FUND
Ławeczka do wanny Emma 851 firmy REHA FUND

Sztywna ławeczka do wanny z drewnianym wypełnieniem pomoże Ci w kąpieli, jeśli cierpisz na dolegliwości zmniejszające zakres swobody ruchów. To doskonałe rozwiązanie, gdy przechodzisz powypadkową rehabilitację, czy rekonwalescencję po udarze. Ławeczka jest bezpiecznym oparciem, jeżeli masz problemy reumatyczne lub właśnie wracasz do zdrowia po operacji np. stawu biodrowego. Dzięki ławeczce zyskasz stabilizację przy wchodzeniu lub podnoszeniu się z wanny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

149,00 zł

szt.

Ławeczka na wannę z regulacją DRVW042 firmy MDH

Ławeczka na wannę z regulacją DRVW042 firmy MDH
Ławeczka na wannę z regulacją DRVW042 firmy MDH

Nowoczesna ławeczka z aluminiową ramą to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących jednocześnie komfortu i funkcjonalności. Siedzisko, wykonane z łatwo zmywalnego tworzywa, zapewnia wygodną pielęgnację i utrzymanie czystości. Dodatkowo, siedzisko posiada otwory odpływowe, eliminujące zatrzymywanie wody i utrzymujące powierzchnię w suchym stanie. Skokowa regulacja szerokości rozstawu uchwytów umożliwia dostosowanie produktu do różnych rozmiarów wanien. Wgłębna konstrukcja umożliwia zanurzenie siedziska pod taflę wody.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

169,00 zł

szt.

Ławeczka na wannę z regulacją DRVW048 firmy MDH

Ławeczka na wannę z regulacją DRVW048 firmy MDH
Ławeczka na wannę z regulacją DRVW048 firmy MDH

Ławeczka do kąpieli montowana na wannie, wykonana z trwałego tworzywa, stanowi idealne wsparcie dla osób potrzebujących dodatkowej stabilizacji podczas kąpieli. Specjalny uchwyt umożliwia łatwe siadanie i wstawanie. Dodatkowo, otwory odpływowe na siedzisku gwarantują szybkie usuwanie wody, utrzymując czystość i suchą powierzchnię podczas kąpieli. Regulacja rozstawu nóżek dostosowuje ławeczkę do różnych szerokości wanien, zapewniając stabilne i bezpieczne użytkowanie. To praktyczne rozwiązanie, które uczyni każdą kąpiel łatwiejszą i bardziej komfortową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

175,00 zł

szt.

Ławeczka pod prysznic Sophia 854 firmy REHA FUND

Ławeczka pod prysznic Sophia 854 firmy REHA FUND
Ławeczka pod prysznic Sophia 854 firmy REHA FUND

Składana ławeczka pod prysznic należy do praktycznych akcesoriów łazienkowych, które ułatwią Ci codzienną toaletę. Dzięki zainstalowaniu przy ścianie, gwarantuje mocny punkt podparcia pod prysznicem. Jednocześnie nie stanowi przeszkody, gdy jej nie potrzebujesz. Ławeczka jest składana z opcją zabezpieczenia przed samoczynnym przemieszczeniem się w trakcie korzystania z prysznica.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

229,00 zł

szt.

Jak wybrać ławeczkę kąpielową

Podeszły wiek, bolące stawy, mniejsza mobilność, operacja biodra, kontuzja lub uraz potrafią solidnie utrudnić, wydawało by się, proste na co dzień czynności takie jak kąpiel. Dotychczas ta bezproblemowa czynność zaczyna sprawiać Ci co raz większe problemy. Na całe szczęście, istnieją rozwiązania, które mogą znacznie ułatwić wchodzenie do wanny oraz pozwolą Ci wziąć kąpiel bez potrzeby siadania na jej dnie. Wybór ławeczki do wanny, choć nie jest specjalnie skomplikowany, to nie jest również nazbyt oczywisty. W pierwszej kolejności musisz określić czy problem sprawia Ci wchodzenie i wychodzeniem z wanny, czy tylko siadanie na jej dnie. Jeżeli możesz wejść do wanny samodzielnie lub używając stopnia do wanny, dobrym wyborem będzie stołek do wanny, który po prostu pozwoli Ci nieco wyżej usiąść, ale wciąż będziesz zanurzony pod taflą wody. Jeżeli potrzebujesz wyższego siedziska aniżeli taboret, dobrym rozwiązaniem jest ławeczka wgłębna, która również pozwoli Ci usiąść pod taflą wody. Z kolei jeżeli wejście do wanny sprawia Ci problem najlepszym rozwiązaniem będzie ławeczka nawannowa. 

Taboret do wanny

Taboret do wanny możesz wykorzystać zarówno jako stopień, który pozwoli Ci do niej wejść, ale także możesz wstawić go do wanny, aby móc na nim usiąść. Wybierając taboret do wanny zwróć uwagę na wysokość na której możesz usiąść, czy będzie ona wystarczająca? Wysokość Taboretu i stopnia do wanny 2w1 John 823 możesz wyregulować w przedziale 205 - 265 mm. W drugiej kolejności sprawdź, czy szerokość taboretu umożliwi Ci zmieszczenie go w wannie. Warto również, aby model który wybierzesz miał specjalne nasadki zapobiegające ślizganiu się w wannie oraz perforowane siedzisko, które umożliwi łatwiejsze ociekanie wody po jego wyjęciu tak jak Taboret i stopień do wanny 2w1 John 823.

Ławeczka wannowa wgłębna

Ławka wgłębna zapewnia nieocenione wsparcie w trakcie kąpieli. To rodzaj ławeczki z opuszczonym siedziskiem, którą zakładasz na brzegi wanny. Dzięki takiemu rozwiązaniu siedzisz wyżej, co pozwoli Ci łatwiej wstać i usiąść, a jednocześnie będziesz mógł zanurzyć się pod taflą wody, co ułatwi Ci chociażby higienę miejsc intymnych. W pierwszej kolejności sprawdź regulację szerokości mocowania, tak aby pasowała ona do szerokości Twojej wanny. Ławeczka wannowa wgłębna Ava posiada regulację szerokości mocowania w przedziale 720 -820 mm, która pasuje do szerokości standardowej wanny. Drugim istotnym czynnikiem przy wyborze ławeczki do wanny wgłębnej jest szerokość siedziska, musi być na tyle duża, abyś mógł w niej swobodnie usiąść. Dobrze również, aby taka ławeczka wannowa wgłębna posiadała nasadki na końcu uchwytów do mocowania, które będą przeciwdziałały się jej ślizganiu na brzegach standardowej wanny tak jak Ławeczka wgłębna do wanny Ava 853.

Ławeczka do wanny

Jeżeli masz problemy z wchodzeniem do wanny lub mobilność Twoich stawów jest ograniczona, np. po operacji stawu biodrowego, świetnym rozwiązaniem będzie ławeczka do kąpieli na wannę. W przypadku ławeczki na wannę siedzisko ulokowane jest tuż nad brzegami wanny, a Ty możesz usiąść nad taflą wody. Co więcej, chcąc wejść do wanny możesz usiąść na ławeczce i przesunąć nogi do wanny siedząc, co w przypadku taboretu do wanny czy ławki wgłębnej nie jest możliwe. Przy wyborze ławki na wannę zwróć uwagę, tak samo jak przy wyborze ławeczki do wanny wgłębnej, na regulację szerokości mocowania. Tu również musi ono być zgodne z wewnętrzną szerokością wanny. W przypadku ławeczki wannowej również istotnym aspektem jest perforacja siedziska, która pozwala wodzie ociekać. Dzięki temu woda nie zalega na siedzisku. Dobrym przykładem może być tu Ławeczka na wannę Emma 851, która ma siedzisko wykonane ze szczebelków. Przydatnym elementem może okazać się również uchwyt, który zapewni Ci lepszą stabilizację tak jak w Ławeczce na wannę Olivia 855. Duży ułatwieniem jest obrotowe siedzisko, które pomaga przenieść nogi nad wannę i z wanny tak jak w Ławeczce na wannę z obrotowym siedziskiem Diana 856.

Ławeczka pod prysznic

W naszym sklepie medyczny mamy dla Ciebie również rozwiązanie jeżeli używasz do kąpieli prysznica. Dzięki Ławeczce pod prysznic Sophia 854, będziesz mógł usiąść nie martwiąc się o groźny upadek. Ławeczka pod prysznic jest składana i można ją na stałe zamontować do ściany. Regulacja wysokości nóżek pozwoli Ci ustawić siedzisko na pożądanej wysokości. Perforowane siedzisko natomiast zapobiegnie gromadzeniu się wody.

Dlaczego warto wybrać nasze ławeczki do wanny dla seniorów?

  • Solidna konstrukcja - nasze ławeczki do wanny są wykonane z trwałych materiałów, takich jak aluminium czy wytrzymałe tworzywa, zapewniając solidność i trwałość produktów.
  • Bezpieczeństwo i ergonomia - myślą o bezpieczeństwie użytkowników, większość ławeczek wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki oraz uchwyty, gwarantujące stabilność podczas korzystania z wanny. Ergonomiczny design zapewnia komfort i wygodę.
  • Łatwa obsługa - wiele modeli ławeczek oferuje łatwą regulację wysokości, składanie lub demontaż bez użycia narzędzi, co sprawia, że są one łatwe w obsłudze.

Komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli z naszymi siedziskami na wannę dla seniorów 

Nasze ławeczki do wanny to doskonałe akcesoria, które zapewniają użytkownikom komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje ławeczek do wanny, obejmujące modele z regulacją wysokości, z uchwytami dla dodatkowego wsparcia oraz obrotowym siedziskiem. Dzięki nim każdy może cieszyć się relaksującym czasem w łazience, mając pewność, że korzystanie z wanny jest łatwiejsze i bardziej dostępne. Jeżeli nie możesz się zdecydować, która ławeczka będzie dla Ciebie najlepsza chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl