TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Dlaczego warto kupić specjalny wózek inwalidzki

Seria specjalnych wózków inwalidzkich została wyprodukowana z myślą o Twoim komforcie, gdy masz znaczące problemy z poruszaniem się i trzymaniem pozycji pionowej. To sprzęt, który można regulować na różnych poziomach. Twój opiekun dostosuje do Twoich potrzeb m.in.: siedzisko, wysokość podłokietników i ewentualnego zagłówka.

Wózki inwalidzkie specjalne

Wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND

Wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND
Wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND

Uniwersalny wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active firmy REHA FUND to pierwszy z wózków aluminiowych jaki proponuje firma REHA FUND w swojej ofercie, co nie znaczy, że wyposażony tylko w podstawowe funkcjonalności.  Niezawodność i prosta oraz pewna konstrukcja, która przyświeca marce wózków CRUISER ma zastosowanie również i do tego modelu. Wózek jest lekki (od 13,3 kg) co w połączeniu z kołami na szybkozłącze i składanym oparciem zdecydowanie nabiera znaczenia gdy będziesz chciał go gdzieś przewieźć. Co równie ważne ten model posiada już w standardzie hamulce dla asystenta oraz koła antywywrotne, co zwiększy Twoje bezpieczeństwo jeżeli korzystasz z pomocy asystenta. W opcji możesz również dobrać 3-stopniowo regulowany zagłówek. Ten wózek to doskonałe rozwiązanie jeżeli szukasz wózka lekkiego i łatwego w transporcie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

1 399,00 zł

Lekki wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 2 RF-4 firmy REHA FUND

Lekki wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 2 RF-4 firmy REHA FUND
Lekki wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 2 RF-4 firmy REHA FUND

Komfortowy i lekki aluminiowy wózek inwalidzki CRUISER ACTIVE 2 firmy REHA FUND z możliwością dostosowania dla amputantów to synonim funkcjonalności i wygody. Producent w standardzie zapewnia wyposażenie pozwalające na łatwy transport i przechowywanie wózka tj. składane oparcie czy koła na szybkozłączach. Dodatkowe funkcjonalności takie jak regulacja wysokości wózka, hamulce dla asystenta, regulacja wysokości podłokietników, pas biodrowy czy też dołączana poduszka przeciwodleżynowa to tylko niektóre atuty tego modelu. Możliwość cofnięcia środka ciężkości zapewnia bezpieczne korzystanie z wózka również osobom po amputacji jednej lub dwóch kończyn dolnych ograniczając jego wywrotność. Co niewiarygodne przy tym wszystkim wózek waży tylko 16kg. Do tego modelu możesz również zamówić zagłówek regulowany 3-stopniowo. Jeżeli szukasz wózka aluminiowego, który zapewni Ci maksymalny komfort korzystania, intuicyjne funkcjonalności o których dużo osób nawet by nie pomyślało, a do tego będzie jeszcze wyjątkowo lekki to trafiłeś idealnie.  

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

1 499,00 zł

Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 RF-5 firmy REHA FUND

Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 RF-5 firmy REHA FUND
Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 RF-5 firmy REHA FUND

Wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 firmy REHA FUND to coś więcej niż tylko wózek dla osób aktywnych. To wyrażenie Twojego stylu. To obraz Twojej niezależności i determinacji. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – po prostu musi być wszystko czego potrzebujesz. Hamulce bębnowe, regulacja kąta nachylenia oparcia, podłokietników, środka ciężkości, kąta nachylenia wózka, wysokości wózka, długości podnóżków czy kąta nachylenia platformy podnóżka – w tym wózku masz to w standardzie. Tak, wiemy, że to robi wrażenie ale to nie koniec. Amortyzatory kół przednich – proszę  bardzo, hamulce bębnowe- nie ma sprawy, zdejmowana tapicerka – załatwione. A co więcej do tego modelu możesz dobrać w opcji podnóżki unoszone do poziomu oraz zagłówek regulowany 3-stopniowoKonsekwencja, praktyczność, niezłomność i brak kompromisów – jeżeli taki jest Twój charakter ten wózek jest właśnie dla Ciebie.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

2 099,00 zł

Standardowy wózek inwalidzki specjalny leżakowy firmy Assure Medical

Standardowy wózek inwalidzki specjalny leżakowy firmy Assure Medical
Standardowy wózek inwalidzki specjalny leżakowy firmy Assure Medical

Wózek inwalidzki z odchylanym oparciem i unoszonymi do poziomu podnóżkami to doskonałe rozwiązanie dla tetraplegików, osób z dużym niedowładem kończyn dolnych i/lub górnych oraz osób mających problem z utrzymaniem stabilnej postawy ciała przez dłuższy czas w pozycji siedzącej. W tym modelu producent postawił na prostą i niezawodną konstrukcję oraz funkcjonalności, które pomogą Ci zajmować się Twoim podopiecznym. Możliwość odchylenia przedłużonego oparcia przez asystenta w zakresie 0- 90° to duży komfort dla Twojego podopiecznego w szczególności, że większość wózków konkurencji nie posiada, aż takiego szerokiego zakresu regulacji. Dodatkowo podnóżki podnoszone do poziomu dobrze stabilizują nogi i pozwalają przyjąć komfortową pozycję bez zbędnych napięć ciała. Jeżeli szukasz prostego wózka z niezawodną konstrukcją, który pozwoli na przebywanie Twojemu podopiecznemu w pozycji leżącej zgodnie z jego potrzebami bez przymusu schodzenia z niego – już znalazłeś.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

1 599,00 zł

Wózki inwalidzkie specjalistyczne. Największe atuty

Na rynku znajdziesz wiele modeli wózków dla osób z niepełnosprawnościami. To wyroby medyczne wykonywane z myślą o specjalnych wymaganiach pacjenta. Wózek specjalny wyróżnia się ilością elementów, które można swobodnie regulować, by zwiększyć Twoją wygodę. Posiada szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które usprawniają funkcjonowanie w codziennych sytuacjach podczas terapii. Wiele dni spędzonych na wózku inwalidzkim oznacza, że musisz dokonać jak najbardziej trafnego wyboru. Sklep medyczny z profesjonalną obsługą pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Ceny wózka inwalidzkiego są bardzo zróżnicowane i zależą od stopnia złożoności oraz wyspecjalizowania sprzętu.

Wózek inwalidzki specjalny. Gdy są problemy z siedzeniem

Jeśli stan Twojego zdrowia pogorszył się na tyle, że trudno Ci utrzymać stabilną pozycję w pionie, wózek inwalidzki specjalny Cruiser Comfort RF-10 firmy REHA FUND rozwiąże ten problem. Tego typu wózki posiadają wydłużone oparcie, którego poziom odchylenia można znacznie modyfikować. Razem z podnoszonymi podnóżkami możesz wygodnie ułożyć się w pozycji leżącej. Nie musisz obawiać się o wywrotność wózka inwalidzkiego leżakowego Cruiser Comfort RF-10. Środek ciężkości wózka inwalidzkiego ze stabilizacją pleców i głowy jest cofnięty, ponadto posiada dodatkowe zabezpieczenie, gwarantujące stabilność osobie leżącej.

Lekki wózek inwalidzki aluminiowy

Przemieszczanie się z wózkiem dla osoby z niepełnosprawnościami zawsze wywołuje trochę problemów w transporcie. Wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND to lekki sprzęt medyczny, który można szybko złożyć i schować do bagażnika. Jednocześnie to wytrzymała konstrukcja, opierająca się na stabilnym podwójnym krzyżaku. Lekki wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 powstał z myślą o osobach, które często opuszczają miejsce zamieszkania. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kołom, pokonywanie przeszkód nie będzie stanowić dla Ciebie wyzwania, a hamulce dla asystenta pozwolą utrzymać pełną kontrolę nad wózkiem.

Specjalny wózek dla osób po amputacji

Częściowa lub zupełna utrata kończyn wymaga zastosowania odpowiednio dobranego sprzętu medycznego dla większej stabilności. Lekki wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active 2 RF-4 firmy REHA FUND – dzięki specjalnej konstrukcji – poprawi Twoje bezpieczeństwo. Środek ciężkości możesz w tym modelu przesunąć w tył, co oznacza wykluczenie prawdopodobieństwa przewrócenia się. Model wózka inwalidzkiego Cruiser Active 2 RF-4 ułatwia wsiadanie i podnoszenie się. Podłokietniki mają funkcję uchylania. W każdej chwili można je zdemontować.

Wózek inwalidzki specjalny dla aktywnych

Kłopoty z poruszaniem się nie muszą oznaczać zamykania się w czterech ścianach. Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active 3 RF-5 firmy REHA FUND to propozycja dla osób, które chcą działać samodzielnie i niezależnie. To model wyposażony w przednie amortyzatory, zapewniające większą wygodę, podczas poruszania się po nierównym terenie. Aluminiowy wózek dla niepełnosprawnych Cruiser Active 3 RF-5 posiada regulowane koła, gwarantujące stabilność i niewywrotność. Hamulce bębnowe, które można blokować, to kolejny aut tego sprzętu medycznego. Przy zatrzymywaniu się oddziałują na piastę koła. Świetnie sprawdzają się nawet na śliskich nawierzchniach.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze wózka inwalidzkiego specjalnego śmiało zgłoś się do nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl