TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

O nas

 

"Bla bla bla, jesteśmy najwspanialsi, bla bla bla, mamy świetne produkty bla bla bla, i oczywiście najniższe ceny bla bla bla, a do tego mamy bla bla bla i jeszcze bla bla bla razy dwa…"

I właśnie to moglibyśmy napisać. Bo przecież to dobrze brzmi, prawda? Zrobimy to jednak w naszym stylu. Chcemy, żebyś nas poznał i czuł się dobrze, że dokonujesz zakupów właśnie w naszym sklepie.

Ponad 12 lat doświadczenia na rynku wyrobów medycznych, w szczególności sprzętu medycznego codziennego użytku. Ponad 12 lat doświadczenia po stronie producenta, dystrybutora jak i sklepu medycznego. Wybór i negocjacje z fizycznymi producentami wyrobów medycznych, przegląd i opracowywanie dokumentacji technicznej i medycznej, badania rynku, wprowadzanie wyrobów medycznych na rynek, udoskonalenia produktów, analiza reklamacji, analiza potrzeb klientów – to między innymi był nasz chleb powszedni. Tak, to daje bardzo szeroki przegląd rynku wyrobów medycznych, producentów, sklepów medycznych, dostępnych produktów i ich jakości, funkcjonalności ale także potrzeb użytkowników. Czyli co, jednak się przechwalamy? Trochę tak, ale nie bez powodu - pozwól nam opowiedzieć Ci do jakich wniosków doszliśmy.

Na rynku można policzyć na palcach jednej ręki sklepy medyczne, które dysponują wiedzą producencką i są w stanie dzięki niej, w sposób krytyczny, zbudować swoją ofertę produktową, jednocześnie nie będąc związanymi z konkretnym producentem. Sklepy, które potrafią wybrać wysokojakościowe i funkcjonalne produkty nie tylko na podstawie informacji przekazanych od producentów czy dystrybutorów, ale także na podstawie samego produktu, jego budowy, funkcjonalności i danych medycznych oraz technicznych.

Dlatego podjęliśmy decyzję, aby stworzyć MAGMAR – sklep medyczny, który sprawdzi produkt dla Ciebie.

My wiemy na co zwrócić uwagę. Wiemy, który produkt jest wart swojej ceny i za co płacimy. Wiemy, którzy producenci zwracają uwagę na jakość swoich wyrobów i znamy standardy, którymi się kierują. Wiemy, które funkcjonalności produktów są przydatne, a które są tylko na pokaz. Wiemy ile kosztuje wytworzenie danego wyrobu i czy cena nie jest zawyżona. Wiemy jakie sztuczki stosują nieuczciwi producenci, żeby zwiększyć marżę na swoich produktach. Wiemy, jaki produkt polecić dla konkretnych potrzeb użytkownika. Co jednak najważniejsze - wiemy jak to wszystko sprawdzić, nie licząc tylko i wyłącznie na zapewnienia producentów.

Dlatego też w naszym sklepie medycznym nie znajdziesz produktów wszystkich producentów. Dlatego też w naszym sklepie nie znajdziesz wszystkich najtańszych produktów dostępnych na rynku. Możesz być natomiast pewien, że jeżeli jakiś produkt znajduje się już w naszym sklepie to sami wybralibyśmy go dla siebie lub dla swoich bliskich. Możesz być pewien, że zapytamy o Twoje potrzeby i pomożemy wybrać Ci produkt, który będzie im odpowiadał. Jeżeli nie będziemy pewni, że produkt spełni Twoje oczekiwania – przedstawimy Ci nasze wątpliwości.

Właśnie z taką myślą powstała nasza firma. Chcemy, żebyś był zadowolony z zakupów, wracał do nas i polecał nas znajomym. Jeżeli nie znajdziesz u nas produktów, których szukasz, zarekomendujemy Ci inny sklep lub bezpośrednio producenta. Jeżeli zapytasz nas o produkt na którym się nie znamy – powiemy Ci o tym. Jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie, ale nie wiemy wszystkiego i nie boimy się o tym mówić.

Gramy fair i służymy swoją wiedzą. Sprawdzamy produkty po to, żebyś Ty już nie musiał i był zadowolony z ich użytkowania.

 

Cudownego dnia Drogi Kliencie i do usłyszenia! 😊

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl