TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Lekkie wózki inwalidzkie dla aktywnych

Seria aluminiowych wózków inwalidzkich została zaprojektowana z myślą o potrzebie Twojej aktywności. Sprzęt charakteryzuje się wyjątkową lekkością i wielofunkcyjnością. Jest prosty w transporcie. Jednocześnie modele z tej linii posiadają szereg rozwiązań, które zapewnią Ci bezpieczeństwo, np. w postaci dodatkowych hamulców dla asystenta. Sprzęt polecany również dla osób po amputacji kończyn dolnych. Jeśli jesteś osobą aktywną i samodzielną, producent zadbał o specjalny wielofunkcyjny model z amortyzatorami kół.

Wózki inwalidzkie lekkie

Wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND

Wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND
Wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND

Uniwersalny wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active firmy REHA FUND to pierwszy z wózków aluminiowych jaki proponuje firma REHA FUND w swojej ofercie, co nie znaczy, że wyposażony tylko w podstawowe funkcjonalności.  Niezawodność i prosta oraz pewna konstrukcja, która przyświeca marce wózków CRUISER ma zastosowanie również i do tego modelu. Wózek jest lekki (od 13,3 kg) co w połączeniu z kołami na szybkozłącze i składanym oparciem zdecydowanie nabiera znaczenia gdy będziesz chciał go gdzieś przewieźć. Co równie ważne ten model posiada już w standardzie hamulce dla asystenta oraz koła antywywrotne, co zwiększy Twoje bezpieczeństwo jeżeli korzystasz z pomocy asystenta. W opcji możesz również dobrać 3-stopniowo regulowany zagłówek. Ten wózek to doskonałe rozwiązanie jeżeli szukasz wózka lekkiego i łatwego w transporcie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

1 399,00 zł

Lekki wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 2 RF-4 firmy REHA FUND

Lekki wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 2 RF-4 firmy REHA FUND
Lekki wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 2 RF-4 firmy REHA FUND

Komfortowy i lekki aluminiowy wózek inwalidzki CRUISER ACTIVE 2 firmy REHA FUND z możliwością dostosowania dla amputantów to synonim funkcjonalności i wygody. Producent w standardzie zapewnia wyposażenie pozwalające na łatwy transport i przechowywanie wózka tj. składane oparcie czy koła na szybkozłączach. Dodatkowe funkcjonalności takie jak regulacja wysokości wózka, hamulce dla asystenta, regulacja wysokości podłokietników, pas biodrowy czy też dołączana poduszka przeciwodleżynowa to tylko niektóre atuty tego modelu. Możliwość cofnięcia środka ciężkości zapewnia bezpieczne korzystanie z wózka również osobom po amputacji jednej lub dwóch kończyn dolnych ograniczając jego wywrotność. Co niewiarygodne przy tym wszystkim wózek waży tylko 16kg. Do tego modelu możesz również zamówić zagłówek regulowany 3-stopniowo. Jeżeli szukasz wózka aluminiowego, który zapewni Ci maksymalny komfort korzystania, intuicyjne funkcjonalności o których dużo osób nawet by nie pomyślało, a do tego będzie jeszcze wyjątkowo lekki to trafiłeś idealnie.  

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

1 499,00 zł

Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 RF-5 firmy REHA FUND

Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 RF-5 firmy REHA FUND
Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 RF-5 firmy REHA FUND

Wózek inwalidzki aluminiowy CRUISER ACTIVE 3 firmy REHA FUND to coś więcej niż tylko wózek dla osób aktywnych. To wyrażenie Twojego stylu. To obraz Twojej niezależności i determinacji. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – po prostu musi być wszystko czego potrzebujesz. Hamulce bębnowe, regulacja kąta nachylenia oparcia, podłokietników, środka ciężkości, kąta nachylenia wózka, wysokości wózka, długości podnóżków czy kąta nachylenia platformy podnóżka – w tym wózku masz to w standardzie. Tak, wiemy, że to robi wrażenie ale to nie koniec. Amortyzatory kół przednich – proszę  bardzo, hamulce bębnowe- nie ma sprawy, zdejmowana tapicerka – załatwione. A co więcej do tego modelu możesz dobrać w opcji podnóżki unoszone do poziomu oraz zagłówek regulowany 3-stopniowoKonsekwencja, praktyczność, niezłomność i brak kompromisów – jeżeli taki jest Twój charakter ten wózek jest właśnie dla Ciebie.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

2 099,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny – praktyczny i łatwy w transporcie

Gdy jesteś osobą z niepełnosprawnościami ruchowymi, nie oznacza to izolacji i wyłączenia z wielu aktywności. Lekki wózek inwalidzki ręczny pomoże Ci sprawnie przemieszczać się i pokonywać znaczną część przeszkód. Sprzęt tego typu doskonale sprawdzi się w okresie rehabilitacji, gdy większość czasu spędzasz w pozycji siedzącej, ale musisz dotrzeć na ćwiczenia, pozwalające na stopniowy powrót do zdrowia i sprawności.

Wózek inwalidzki aluminiowy. Dlaczego warto kupić?

Sprzęt wykonany ze stopów lekkich nie oznacza utraty wytrzymałości. Aluminiowy wózek inwalidzki – wyprodukowany z wysokiej jakości surowca – jest odporny na eksploatację. Konstrukcja opiera się na solidnej ramie, gwarantującej bezpieczeństwo. Uniwersalny wózek inwalidzki można polecić osobom z trwałymi ograniczeniami sprawności ruchowej. Należy do akcesoriów wygodnych w obsłudze, również dla Twojego asystenta.

Lekki wózek inwalidzki – niewywrotny i niezawodny

Jeśli poszukujesz praktycznego i komfortowego w użytkowaniu sprzętu, wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active RF-3 firmy REHA FUND będzie jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań. Z łatwością zabierzesz go w dłuższą podróż. Ze składanym oparciem, kołami wyposażonymi w szybkozłącza i podnóżkami z możliwością demontażu to sprzęt prosty w transporcie, charakteryzujący się niewielką wagą, m.in. dzięki aluminiowym ciągom. Lekki wózek inwalidzki Cruiser Active RF-3 to również większe bezpieczeństwo. Zapewniają je niewywrotne, szerokie koła, które można zablokować i hamulce dla opiekuna. Konstrukcja opiera się na podwójnym krzyżaku dla pewniejszej stabilizacji. Pokonywanie przeszkód nie będzie sprawiać Ci problemów, dzięki dobrze rozłożonemu środkowi ciężkości. Ten model wózka inwalidzkiego dostosujesz do własnego wzrostu. Długość podnóżków możesz modyfikować, podobnie jak poziom podłokietników. Zagłówek posiada trzy stopnie ustawienia dla Twojego komfortu.

Wózek inwalidzki lekki dla amputantów

Jeśli jesteś po amputacji kończyny lub obu nóg, właściwy wybór sprzętu jest kluczowy również dla Twojego bezpieczeństwa przy poruszaniu się. Lekki wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active 2 RF-4 firmy REHA FUND to sprzęt zaprojektowany z myślą o możliwości wycofania środka ciężkości, co jest kluczowe dla utrzymania równowagi. Pas biodrowy pomoże Ci utrzymać ciało w prawidłowej pozycji. W tym modelu zastosowano szereg udogodnień wpływających na zwiększenie Twojej wygody i funkcjonalności wózka. Platformę podnóżka możesz regulować, jeśli chodzi o kąt nachylenia lub całkowicie zdemontować. Lekki wózek inwalidzki Cruiser Active 2 RF-4 posiada opcję modyfikowania wysokości kół. Dzięki tej funkcji masz wpływ na stopień odchylenia sprzętu w tył. Całość opiera się na krzyżaku z prowadnicami, który doskonale podtrzymuje konstrukcję. Przednie widelce zostały wykonane z wysokogatunkowego aluminium, odpornego na długą eksploatację. Wózek posiada dodatkowo pakiet przyrządów, umożliwiających natychmiastową regulację poszczególnych elementów sprzętu.

Aktywny wózek inwalidzki ze stopów lekkich dla pokonywania przeszkód

Gdy rozglądasz się za sprzętem, który zapewni Ci znacznie większą swobodę w przemieszczaniu się, aktywny wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active 3 RF-5 firmy REHA FUND ułatwi samodzielne funkcjonowanie. Pomoże przełamać Ci codzienne bariery, dzięki przydatnym elementom, znacznie poprawiającym uniwersalność. Hamulce bębnowe – blokujące piastę koła – są szczególnie niezawodne na powierzchniach śliskich, przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Gdy poruszasz się z asystentem, praktycznym rozwiązaniem jest również specjalna dźwignia. Opiekun korzystając z niej sprawi, że pokonanie krawężnika nie będzie stanowić problemu. Duże koła na przedzie sprawiają, że poruszanie się jest wygodniejsze. Możesz wybrać ponadto opcję amortyzatorów. Zwróć uwagę na zastosowanie wózka. Jeśli bardzo często zamierzasz opuszczać miejsce zamieszkania, koła pneumatyczne wpłyną na komfort jazdy, przy pokonywaniu nierówności terenu. Koła pełne – wykonane z poliuretanu – lepiej sprawdzą się w warunkach domowych. Są też bardziej wytrzymałe podczas eksploatacji. Aktywny wózek inwalidzki aluminiowy Cruiser Active 3 RF-5 można modyfikować na wiele sposobów. Dzięki regulacji dużych i małych kół, możesz dopasować do własnych preferencji kąt nachylenia sprzętu oraz wysokość, na jakiej siedzieć jest Ci najwygodniej. Ustawienie podłokietników, podnóżków czy opcjonalnie zagłówka też pozostaje kwestii indywidualnej modyfikacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze lekkiego wózka inwalidzkiego dobranego do Twoich potrzeb chętnie Ci doradzimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl