TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Formy płatności

 

Za złożone zamówienie w Hurtownia medyczna MAGMAR Magdalena Binda można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:

Zwykłym przelewem - forma płatności za pomocą przelewu bankowego (przedpłaty) na rachunek Hurtownia medyczna MAGMAR Magdalena Binda na podstawie faktury pro forma z 3-dniowym terminem płatności. Faktura z numerem rachunku do wpłaty zostanie przesłana na podany w trakcie składania zamówienia adres e-mail do 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia. W tytule wpłaty prosimy podać użyty w zamówieniu adres e-mail oraz numer zamówienia (np. nazwa@domena.pl W12345). Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty. Księgowanie wpłaty trwa do 3 dni roboczych. Przesłanie na adres info@magmarmedyczny.pl potwierdzenia może przyspieszyć proces realizacji zamówienia. W przypadku nie dokonania wpłaty na konto bankowe i w terminie wskazanym w przesłanej fakturze pro forma, zamówienie zostanie anulowane automatycznie. Faktura właściwa zostanie dostarczona elektronicznie

Za pośrednictwem platformy płatniczej PayU - forma szybkiej płatności internetowej (przelew online lub karta kredytowa) realizowany przy pomocy systemu bezpiecznych płatności elektronicznych PayU. Płatności należy dokonać maksymalnie w terminie 5 dni kalendarzowych. Dokonanie płatności gwarantuje natychmiastowe przekazanie zamówienia do realizacji. 

sklep medyczny metody płatności

Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Hurtownia medyczna MAGMAR Magdalena Binda. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl