DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 300 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Jaką poduszkę ortopedyczną wybrać

Dla kondycji Twojego kręgosłupa istotna jest nie tylko formuła, w jakiej funkcjonujesz podczas dnia, ale również pozycja, w której śpisz i odpoczywasz. Poduszka ortopedyczna pozwala utrzymać kręgi we właściwym miejscu, zabezpieczając szczególnie odcinek szyjny kręgosłupa. Wybierając optymalny dla siebie model, dobrze uwzględnić materiał, z jakiego jest wykonany oraz pozycję, w której najczęściej zasypiasz. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę poduszek ortopedycznych.

Poduszki ortopedyczne do spania

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Ekskluzywny firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Ekskluzywny firmy REHA FUND
Poduszka ortopedyczna Morfeusz Ekskluzywny firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna zaprojektowana z myślą o komfortowym wypoczynku w pozycji bocznej. Pozwala utrzymać głowę we właściwym miejscu, zabezpiecza Twoje kręgi szyjne. Dla uzyskania optymalnego efektu, poduszka ortopedyczna produkowana jest z dwóch rodzajów pianek – sprężystej i termoelastycznej („z pamięcią”). Pianka sprężysta gwarantuje solidne oparcie dla kręgów szyjnych. Stabilizuje szyję we właściwej pozycji. Poduszka ortopedyczna z tego tworzywa będzie nieodzowną pomocą, jeśli cierpisz na problemy związane ze zwyrodnieniami kręgów. Pianka termoelastyczna posiada „pamięć”, umożliwiającą dostosowywanie się do Twojego ciała pod względem jego wagi oraz kształtu. Poduszka niweluje ilość odgnieceń, nawet po wielogodzinnym śnie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

149,00 zł

szt.

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Delikatny firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Delikatny firmy REHA FUND
Poduszka ortopedyczna Morfeusz Delikatny firmy REHA FUND

Elastyczna poduszka ortopedyczna, charakteryzująca się wyjątkową delikatnością, która zagwarantuje Ci komfortowy wypoczynek i regenerację sił podczas snu w warunkach nie przeciążających kręgosłupa. Została wyprodukowana z pianki termoelastycznej „z pamięcią”. Oznacza to, że zmienia kształt, reagując na temperaturę i ciężar ciała. Szczególna miękkość tego typu poduszki to efekt wykorzystania pianki o zmniejszonej gęstości. Choć jest delikatna, pozwoli utrzymać Twoją głowę i odcinek szyjny w prawidłowym położeniu. Jeśli masz wrażliwą skórę, to idealny produkt dla Ciebie. Poduszka nie pozostawia odgnieceń po długotrwałym śnie. Możesz korzystać z niej, śpiąc w różnych pozycjach. Sprawdzi się zarówno podczas drzemki na boku, jak i na plecach. Możesz zmienić wysokość poduszki poprzez usunięcie warstwy pianki.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

139,00 zł

szt.

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Komfortowy firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Komfortowy firmy REHA FUND
Poduszka ortopedyczna Morfeusz Komfortowy firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna zapewni Ci wyjątkową wygodę, dzięki piance termoelastycznej z „pamięcią” i jest idealna dla osób, którym zależy na wysokim komforcie wypoczynku. Surowiec, z którego została wykonana jest odpowiednio gęsty i zapewnia dobrą stabilizację. Ułożysz głowę we właściwy anatomicznie sposób, chroniąc odcinek szyjny. „Pamięć” pianki oznacza dostosowanie się poduszki do kształtu i ciężaru ciała pod wpływem temperatury ciała. Jednocześnie dzięki temu zabezpieczysz się przed odgnieceniami na twarzy. Atutem produktu jest możliwość modyfikowania go do własnych preferencji. Jeśli uznasz to za konieczne, możesz wyjąć warstwę pianki, zmieniając wysokość poduszki. To komfortowe rozwiązanie, zarówno gdy śpisz w pozycji bocznej, jak i na wznak.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

139,00 zł

szt.

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Klasyczny firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Klasyczny firmy REHA FUND
Poduszka ortopedyczna Morfeusz Klasyczny firmy REHA FUND

Wygodna poduszka ortopedyczna wyprodukowana z pianki sprężystej do spania na plecach i na boku idealna dla osób wymagających dobrej stabilizacji. Stanowi wygodne oparcie i pozwala we właściwy sposób zabezpieczyć szyjną część kręgosłupa, gdy śpisz i wypoczywasz. Została wyprodukowana z pianki sprężystej, co zapewnia przede wszystkim dobre ustabilizowanie kręgów szyjnych i pozycji głowy. Będzie nieodzowną pomocą, gdy śpisz w szkodliwej dla Twojego kręgosłupa pozycji lub cierpisz na zwyrodnienia kręgów szyjnych. To praktyczny produkt, który dostosujesz do swoich preferencji. Uwzględniając specyfikę budowy swojego ciała możesz wyciągnąć warstwę pianki, żeby zmodyfikować wysokość poduszki. Sprawdzi się, gdy chcesz spać zarówno na plecach, jak i na boku.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

129,00 zł

szt.

Poduszka ortopedyczna Morfeusz (CPAP) do terapii bezdechu senngo firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna Morfeusz (CPAP) do terapii bezdechu senngo firmy REHA FUND
Poduszka ortopedyczna Morfeusz (CPAP) do terapii bezdechu senngo firmy REHA FUND

Specjalna poduszka ortopedyczna, która zapewni Ci spokojny sen, gdy przechodzisz terapię bezdechu sennego. Została zaprojektowana i wymodelowana talk żeby zabezpieczyć poprawne funkcjonowanie Twojego aparatu CPAP. Używając tej poduszki, maska, która powinna szczelnie przylegać do twarzy, nie zsunie się gdy przewrócisz się na bok podczas zasypiania. To praktyczny produkt mający przewagę nad tradycyjnymi poduszkami. Została wyprofilowana poprzez wcięcie na część barkową, by zapewnić Ci wygodę. Dzięki podwyższeniu kołnierza Twoja głowa nie będzie przesuwać się, utrzyma właściwą pozycję. Poduszka „z pamięcią” reaguje na ciężar ciała, dostosowując się do kształtu Twojego ciała. W komplecie zyskasz estetyczną poszewkę z czystej bawełny, wyposażoną w praktyczny zamek błyskawiczny. Poduszka ortopedyczna CPAP jest doskonałym uzupełnieniem Twojego domowego wyposażenia podczas terapii bezdechu sennego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

229,00 zł

szt.

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Podróżny firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna Morfeusz Podróżny firmy REHA FUND
Poduszka ortopedyczna Morfeusz Podróżny firmy REHA FUND

Poduszka ortopedyczna, która zapewni Ci komfort, gdy często podróżujesz i nocujesz po za domem. Dzięki jej niewielkim rozmiarom możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Została wyprodukowana z pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dostosowuje się do jego kształtu. Dzięki tak zaprojektowanej poduszce nie grożą Ci odgniecenia. Nacisk na skórę jest zminimalizowany. Poduszka niewielkich rozmiarów zmieści się z łatwością do bagażu. To praktyczne udogodnienie podczas nocy spędzonej w hotelu. Produkt nie narazi na przeciążenie Twoich kręgów szyjnych.  Jeśli chcesz dobrze wypocząć, podczas spania na plecach lub boku, to doskonały wybór dla Ciebie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

99,00 zł

szt.

Poduszka ortopedyczna na ból kręgosłupa

Nieprawidłowa pozycja w trakcie snu w dużej mierze rankiem daje Ci się we znaki. Zdrętwiałe kończyny, uczucie niewyspania i ból szyi. Chcąc nie chcąc wstajesz rano i zaczynasz się szykować do pracy. Pomyśl jednak, że poranek może być pozbawiony tych wszystkich dolegliwości jeżeli tylko zadbasz o to, żeby w nocy spać w prawidłowej pozycji. W dużej mierze pomoże Ci w tym wybór odpowiedniego materaca i poduszki ortopedycznej. Materac do spania nie powinien być zbyt twardy, ale również nie powinieneś się w niego zapadać. Poduszka ortopedyczna powinna być dobrana odpowiednio do budowy Twojego ciała oraz do pozycji w jakiej śpisz.

Jak wybrać poduszkę ortopedyczną profilowaną

Do tej pory przy wyborze poduszki zapewne kierowałeś się kryteriami typu miękka/twarda lub duża/mała. Przy zmianie zwykłej poduszki na medyczną powinieneś zadbać o to, aby wspierała Twoją naturalną pozycję ciała, utrzymując kręgosłup szyjny w jednej linii i nie powodowała zbędnych napięć mięśni karku oraz pleców. Przy wyborze poduszki ortopedycznej zwróć uwagę na poniższe aspekty.

Pozycja do spania na poduszce medycznej

Kształt poduszki medycznej zdecydowanie ma znaczenie. Możesz kupić najdroższą poduszkę rehabilitacyjną na świecie, ale to nie znaczy, że będzie to najlepsza poduszka dla Ciebie. Przez zakupem poduszki ortopedycznej zadaj sobie pytanie w jakiej pozycji najczęściej śpisz. Profil poduszki anatomicznej do spania na plecach będzie nieco wyższy i krótszy tak, aby pewnie podpierać wcięcie w Twojej szyi z tyłu tak jak np. w Poduszce ortopedycznej MORFEUSZ DELIKATNY. Profil poduszki do spania na boku będzie natomiast dłuższy i bardziej łagodny. Tu świetnym przykładem będzie Poduszka ortopedyczna MORFEUSZ EKSKLUZYWNY. Wybierając odpowiednio profilowaną poduszkę ortopedyczną, zapewnisz sobie lepsze podparcie głowy i kręgosłupa szyjnego, a tym samym napięcie mięśniowe będzie mniejsze, a Twój kręgosłup będzie mógł swobodnie w nocy odpoczywać.

Wysokość poduszki ortopedycznej

Odpowiednią poduszkę ortopedyczną musisz również dopasować pod względem wysokości. Zbyt wysoka poduszka będzie odwodziła Twoją głowę w górę, tym samym powodując skrzywienie linii kręgosłupa i napięcie mięśni szyi po stronie która leży na poduszce. Zbyt niska poduszka z kolei sprawi, że Twoja głowa opadnie, a mięsnie przeciwległe do tych na których leżysz będą niepotrzebnie napięte, pomijając nieprawidłową pozycję kręgosłupa szyjnego. W efekcie czego, nawet jeżeli będziesz spał na wysokiej jakości poduszce ortopedycznej, to i tak rano będziesz najprawdopodobniej odczuwał bóle szyi. Wysokość poduszki musi być dobrana tak, aby Twój kręgosłup w możliwie jak największym stopniu znajdował się w jednej linii. W poduszkach ortopedycznych MORFEUSZ wysokość możesz regulować dodając lub wyjmując specjalną podkładkę, dzięki czemu nie musisz martwić się o wybór wysokości poduszki - po prostu dostosujesz ją do swoich potrzeb.

Poduszka ortopedyczna z pianki

Zanim zdecydujesz się na zakup poduszki ortopedycznej zdefiniuj po co tak naprawdę ona Ci jest. Czy chcesz spać profilaktycznie w zdrowej dla kręgosłupa pozycji, czy chcesz ustabilizować głowę i szyję po urazie lub wypadku? A może zależy Ci przede wszystkim na komforcie snu? Jeżeli zależy Ci na dobrej stabilizacji kręgosłupa powinieneś zdecydować się na poduszkę ortopedyczną wykonaną z pianki elastycznej jak np. Poduszka ortopedyczna MORFEUSZ KALSYCZNY - dobrze podeprze Twoją głowę i szyję podczas snu. Jeżeli zależy Ci bardziej na komforcie snu przy zachowaniu profilaktyki zdrowego kręgosłupa możesz zdecydować się na poduszkę ortopedyczną memory czyli z pianki z pamięcią jak np. Poduszka ortopedyczna MORFEUSZ KOMFORTOWY. Jeżeli szukasz czegoś wypośrodkowanego, dobrym rozwiązaniem może okazać się Poduszka ortopedyczna MORFEUSZ EKSKLUZYWNY, która składa się z dwóch warstw i stanowi niejako połączenie dwóch poprzednich.

Jeżeli nie wiesz na jaką profilowaną poduszkę ortopedyczną się zdecydować chętnie pomożemy Ci w wyborze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl