TYLKO SPRAWDZONY SPRZĘT | RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA | DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł

Kup w przeciągu: 

13

[08.27,08.28,09.03,09.04,09.10,09.11,09.17,09.18,09.24,09.25]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dziś już nie wysyłamy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Firma Drive DeVilbiss Healthcare to jeden ze światowych liderów w produkcji i dostarczaniu wyrobów medycznych na rynku światowym. Firma jest oddana swoim klientom i pacjentom, konsekwentnie oferując najlepszą jakość i najbardziej innowacyjne produkty w szerokim spektrum potrzeb świadczeniodawców, konkurencyjne ceny, edukację, światowej klasy obsługę klienta, wsparcie techniczne i przyjaznych ludzi do pracy. Nieustającą misją firmy Drive DeVilbiss International jest współpraca z jej partnerami w celu zapewnienia jednej z najszerszych dostępnych obecnie gamy produktów szpitalnej i domowej opieki zdrowotnej. Ta amerykańska firma z siedzibą w Port Washington w stanie Nowy Jork. produkuje pełną gamę produktów medycznych, w tym produkty takie jak: balkoniki i chodziki rehabilitacyjne, aparaty CPAP, koncentratory tlenu, łóżka, produkty bariatryczne, wózki inwalidzkie, pomoce codzienne, elektryczne wózki inwalidzkie, produkty rehabilitacyjne, produkty do higieny osobistej oraz urządzenia do elektroterapii. Produkty Devilbiss helathcare obecne są na rynkach zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Ameryce Środkowej i Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii.

W ofercie naszego sklepu internetowego z wyrobami medycznymi oferujemy produkty firmy Drive DeVilbiss Healthcare tj:

Znamy produkty firmy Drive DeVilbiss Healthcare od ponad 10 lat i jesteśmy przekonani do ich jakości i funkcjonalności proponowanych rozwiązań.

Drive DeVilbiss Healthcare

Koncentrator tlenu 525KS firmy DeVilbiss

Koncentrator tlenu 525KS firmy DeVilbiss
Koncentrator tlenu 525KS firmy DeVilbiss

Zaprojektowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania koncentrator tlenu 525 KS to doskonałe rozwiązanie, jeśli poszukujesz sprzętu przystępnego w obsłudze. Jest produkowany w USA przez DeVilbiss Healthcare, ceniony w branży producent wyrobów medycznych, specjalizujący się w aparaturze stosowanej przy schorzeniach układu oddechowego. Koncentrator tlenu charakteryzuje się dobrymi parametrami wytrzymałości przy dłuższej eksploatacji. Posiada bardzo korzystny stosunek ceny do bardzo wysokiej jakości sprzętu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

3 599,00 zł

szt.

Przenośny koncentrator tlenu iGO 2 firmy DeVilbiss

Przenośny koncentrator tlenu iGO 2 firmy DeVilbiss
Przenośny koncentrator tlenu iGO 2 firmy DeVilbiss

Mobilny koncentrator tlenu iGO 2 to sprzęt nowej generacji, który zapewni Ci pełen komfort użytkowania. Nie musisz prowadzić ciągłej obserwacji ilości dostarczanego tlenu. Koncentrator, funkcjonujący w trybie pulsacyjnym, działa automatycznie. Koryguje samoczynnie ilość tlenu, która aktualnie jest Ci potrzebna. Producentem koncentratora jest znana na wielu rynkach firma DeVilbiss ze Stanów Zjednoczonych.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

11 999,00 zł

szt.

Przenośny ssak medyczny Vacu-Aide® 7314 QSU firmy DeVilbiss

Przenośny ssak medyczny Vacu-Aide® 7314 QSU firmy DeVilbiss
Przenośny ssak medyczny Vacu-Aide® 7314 QSU firmy DeVilbiss

Przenośny ssak elektryczny z akumulatorem to urządzenie elektromedyczne, które pozwoli Ci efektywnie odsysać płyny ustrojowe. Dzięki ssakowi zyskujesz gwarancję szybkiego pozbywania się śluzu oraz wydzieliny z jamy ustnej, krtani i nosa. To produkt medyczny cenionej i rekomendowanej firmy DeVilbiss ze Stanów Zjednoczonych. Sprzęt ma duże spektrum regulowania intensywności zasysania. Łatwo dopasujesz pracę ssaka do własnych potrzeb. Możesz stosować go zarówno w przypadku dziecka, jak i osoby dorosłej. Ze ssakiem łatwo przemieścisz się. Urządzenie ma wbudowaną baterię oraz wejście do zapalniczki w aucie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

2 159,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl